Old Boys klubben, der er en hverdagsklub i Aalborg golfklub, har plads til nye medlemmer.

Old Boys klubben er en klub for herrer, der har en positiv indstilling til at spille golf med ligesindede under hyggelige og sociale former, der spiller match hver onsdag – både sommer og vinter – med start kl. 10.00.

Medlemmerne, vi er ca. 40 medlemmer, er i alderen 60 til 90 år med varierende spillehandicap mellem 12 og 36.

Er du interesseret i at blive medlem af Old Boys klubben, kan du læse mere om klubben på Aalborg golfklubs hjemmeside under fanen: vores klub/interne klubber/Old Boys eller, du er velkommen til at kontakte en af kaptajnerne  for yderligere oplysninger. Kontaktoplysninger findes under ovennævnte fane.

Indmelding  i klubben skal ske til Jens Vinther – tlf: 61672998 – mail: jvinther43@gmail.com.

Med golfhilsen

Old Boys kaptajnerne

Jens Vinther,  Mogens Malbek og Leif Thomsen