For dig, der ikke har mulighed for at spille i Kaninklubben på onsdage.

Mail, SMS eller ring til en mentor og aftal en spilletid.

Det koster kr.15.- hver gang du går ud med en mentor.

Pengene går ubeskåret til Kaninklubbens afslutningsfest.

Hvis du mangler Etikettegodkendelse, kontakt Dorthe eller Rasmus på kontoret!

Følgende medlemmer har meldt sig som mentor:

  Michael Laustsen 1/2/3 2991 3211   mic.laustsen@gmail.com
  Henrik Vestergaard (hverdage efter 18:00) 1 4090 7087   heve@lindpro.dk
  Torben Carlsen   2514 3800   tobaca@stofanet.dk
  Jens Peter Sørensen 1/2/3 7269 1452   js@drlund-gym.dk
  Aase Munk 1/2/3 2739 1404   am@drlund-gym.dk
  Eva Opstrup 1/2/3 4092 4551   eva.opstrup@gmail.com
  Peter Thor Kellmer 1/3 2361 8651   ptk@beierholm.dk
  Henrik Leon Andersen    2340 9879   henrik@andersen.as
  Palle Ott    5310 4844   palleott@stofanet.dk
  Dan Bendix Christensen    2092 9187   dan.b.christensen@skolekom.dk
  Morten Ottesen (hverdage efter 17.00)    2082 3238   mortenottesen@hotmail.com
  Claus Toft    4063 0269  claus.toft@hotmail.com
  Jan Anker Nielsen    2910 3741  jananker@business.aau.dk

Hvis du har lyst til at være mentor, kontakte Dorthe eller Rasmus på kontoret